Za upit nekretnine Nis pronađeno 1305 oglasa

Prodaje se odličan poslovni prostor kod Imidža

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan poslovni prostor u samom centru grada. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade površine 66m2 sa centralnim grejanjem.... više

134.000€ (1 942 €/m²)

  • 69m²
  • Prizemlje

Porodična kuća kod Apelacionog suda 312m2

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2,... više

309.000€ (990 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje

Kuća u Popovcu, 300 m2, na 17 ari placa

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od... više

100.000€ (333 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Plac, površine 496m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 496m²

Plac 6200m2, Niška banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, nedaleko od kružnog toka, gradsko građevinsko zemljište, površine 6200m2, širine 66m. Pogodan je za gradnju... više

319.300€ (51 €/m²)

  • 6200m²

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

Plac za gradnju, Trošarina

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište,... više

25.000€ (90 €/m²)

  • 277m²

Kuća, naselje Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog... više

59.000€ (634 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Plac, Građevinsko zemljište, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u naselju 9.Maj (Novo Selo). Plac se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini škole, u nasipanoj ulici, nešto manje... više

70.000€ (19 €/m²)

  • 3590m²

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

86.310€ (1 876 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova