Za upit nekretnine Nis pronađeno 1298 oglasa

Lokal u centru, TC Ambasador, prizemlje, 31 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji... više

66.000€ (2 129 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Plac 878m2, Niška Banja, Prva Kutina

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Prvoj Kutini. Plac je površine 878m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini... više

9.000€ (10 €/m²)

  • 878m²

Plac, Trupale

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pravougaonog oblika (28.5x291), na putu za Trupale (300 metara od asfaltnog puta). Ukupna površina placa... više

249.000€ (30 €/m²)

  • 8300m²

Stan, 68m2 sa pripadajućim delom dvorišta oko 20m2, iznad hotela Marica

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni... više

123.730€ (1 406 €/m²)

  • Garsonjera
  • 88m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova

Plac, Brzi Brod, 775m2

Brzi brod, Medijana, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljiste, nedelako od salona keramike Pobeda. Površina placa je 775m2. Plac je pogodan za gradnju poslovnih... više

79.900€ (103 €/m²)

  • 775m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 2717m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

98.000€ (36 €/m²)

  • 2717m²

Plac za gradnju u Donjem Matejevcu, 723 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju u Donjem Matejevcu, na dobroj lokaciji, blizu komunalnih priključaka. Plac je odličnih dimenzija, sa... više

21.000€ (29 €/m²)

  • 723m²

Stan, Knjaževačka 53m2, prizemlje

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila,... više

123.750€ (2 334 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Plac, Vinik - Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

49.900€ (24 €/m²)

  • 2000m²

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac 2890m2 na Paliluli

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Paliluli površine 2890m2,gradsko gradjevinsko zemiljište. Zemljište izlazi na asfaltni put. Na placu ima vode a ostali priključci... više

240.000€ (83 €/m²)

  • 2890m²