Za upit nekretnine Nis pronađeno 1302 oglasa

Stan, Knjaževačka 53m2, prizemlje

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila,... više

123.750€ (2 334 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Plac u blizini pruge kod Popovca

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac od 297m po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljište. Plac se graniči sa prugom i nalazi se u delu koji je u blizini desne... više

6.000€ (20 €/m²)

  • 296m²

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Palilula, trosoban stan, drugi sprat, Pdv, Parking

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela,... više

124.850€ (1 920 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/6 spratova

4.0, Duplex, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u centu Niša, na par minuta hoda do... više

265.000€ (2 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 6/7 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 51.67m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

125.050€ (2 451 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 36,2 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

74.572€ (2 071 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

2.5, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak... više

105.000€ (1 693 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Stan 54m2 u blizini parka Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata,... više

135.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 7/7 spratova

Durlan, lokal, 29 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora... više

44.400€ (1 531 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuca, Pantelej 450m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi... više

397.000€ (882 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje