Za upit nekretnine Nis pronađeno 1306 oglasa

Garsonjera, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija... više

41.500€ (1 886 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan 45m2, Palilula

Nova železnička kolonija, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i... više

75.000€ (1 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Trosoban stan, centar, 3. sprat, cg

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, na 200m od pešačke zone. Stan ima 75m2, nalazi se na 3. spratu, u zgradi... više

154.000€ (2 053 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/9 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

190.830€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 3/8 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.86m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

139.280€ (2 963 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Kuća u nizu, nas. B.Bjegović, 300 m2, na placu od 209 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova

Plac 1847m2, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen,... više

11.000€ (5 €/m²)

  • 1847m²

3.0 Bulevar Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su... više

189.600€ (2 060 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 4.sprat

Plac 2991m2 za gradnju na putu Donji Matejevac -Kamenica, vikend naselje

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

U ponudi odličan plac u vikend naselju na putu iz Matejevca ka Kamenici. Odlična investicija sa velikim potencijalom za izgradnju.... Sastoji... više

35.000€ (11 €/m²)

  • 2991m²

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji na Panteleju

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima... više

145.000€ (1 986 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova