Za upit nekretnine Nis pronađeno 1306 oglasa

Novogradnja 2.5, 67,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67.2m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i orijentisan... više

127.680€ (1 905 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja 2.5, 66,5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 66,5m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i severoistočno... više

126.350€ (1 914 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja 3.5, 73,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 73.2 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

139.080€ (1 905 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Dva stana u jednom, Vizantijski bulevar kod Rode, 82 m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan, koji čine dva stana u jednom, na Vizantijskom bulevaru kod TC Roda, na odličnoj poziciji za život,... više

142.800€ (1 741 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA ZEMLJIŠTA - 13,6 ha u komadu, Lalinac (Niš)

Lalinac, Palilula, Niš

Prodaje se izuzetno atraktivno poljoprivredno zemljište površine 13,6 ha, u jednom komadu, na teritoriji Lalinca, svega 15 km od centra Niša.... više

400.000€ (29 €/m²)

  • 13600m²

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.6m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

142.120€ (2 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

130.913€ (2 380 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Stan 81m2 na Trošarini u vojnim zgradama

Trošarina, Palilula, Niš

Prodaje se troiposoban stan 81m2 u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti. Nalazi se... više

145.000€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

2.5, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak... više

105.000€ (1 693 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Porodična kuća na Viniku, 110m2 na placu od 5 ari

Fazanerija, Pantelej, Niš

Na prodaju lepa, porodična kuća na Viniku iznad stare fazanerije, 110m2 na 5 ari placa. Kuća se sastoji od prizemlja u kome su prostrana kuhinja... više

137.000€ (1 245 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola ,... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova