Za upit nekretnine Nis pronađeno 1306 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Plac u Donjoj Vrežini

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u u Donjoj Vrežini površine 3515m2. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude,... više

100.000€ (28 €/m²)

  • 3515m²

Kuća sa placem 14 ari, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno... više

24.000€ (358 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje

Kuća, Palilula 206m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, u blizini hotela Panorama Lux, na samo 1,5m udaljenosti od šetališta i 650m od početka uspona. Odlična investicija... više

220.000€ (1 067 €/m²)

  • 206m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

68.400€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

3.5 Vagres Sity

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom... više

170.000€ (1 717 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 2.sprat

Plac na putu za Bubanj selo, 61,73 ara

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Bubanj selo, površine 61,73 ara. Plac izlazi na asfaltni put, voda i struja na 100 metara, kanalizacija pored placa.... više

70.100€ (11 €/m²)

  • 6173m²

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Odlična porodična kuća, 247m2, plac 3.13ara, kod kompleksa Novi Niš

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Bubanj, u blizini kompleksa Novi Niš. Udaljena svega oko 3km od centra, a nadomak brojnih marketa,... više

250.000€ (1 012 €/m²)

  • 247m²
  • 1/2 spratova

Lokal u centru, 330m2, prizemlje

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u centru. Ukupna površina lokala je 330m2, uknjižene površine 299m2. Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovnog objekta i sastoji... više

489.000€ (1 481 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje/5 spratova

Garsonjera, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija... više

41.500€ (1 886 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 6/6 spratova