Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd
3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja... više
280.000€ (3 333 €/m²)
Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd
**Prodaje se lokal - Vojvode Stepe 431, naselje Stepa Stepanović, Beograd** **Opis nekretnine:** Nudimo vam prostran i funkcionalan lokal... više
795.000€ (2 523 €/m²)
Kaluđerica, Beograd
Agencijski ID: 127798, PR/V, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, lokal. Lokal u PR nove zgrade... više
176.000€ (2 000 €/m²)
Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd
3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu... više
215.000€ (2 866 €/m²)
Farmaceutski Fakultet, Beograd
U mirnom naselju Stepa Stepanović, prelep stan na šestom spratu od sedam, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki... više
210.000€ (2 916 €/m²)
Kumodraz, Vozdovac, Beograd
Kumodraz, Bulevar Peka Dapcevica, 3 753 m2, gradsko gradjevinsko zemljiste, informacija o lokaciji, uknjizeno. Plac ukupne povrsine od 37.53... više
750.600€ (200 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 125849, II/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. Stan je u mirnom delu Novog naselja. Gleda na dve strane: na bulevar i... više
130.000€ (2 708 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 131101, V/VI, lift, terasa, parking. *NOVO NASELJE*NOVI LUX* Povrat PDV. Moze kredit 20% ucesce. LIFT, 3 spavace sobe, veliki... više
234.960€ (2 640 €/m²)
Medaković 3, Beograd
Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren).... više
120.000€ (1 875 €/m²)
Barajevo, Beograd
Lep plac na odličnoj lokaciji, u zoni građevinskog zemljišta, na samo dva minuta od centra Barajeva. Idealna prilika za za izgradnju porodične... više
25.000€ (16 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3.5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku... više
295.000€ (3 277 €/m²)
Barajevo, Beograd
Lep plac na odličnoj lokaciji, u zoni građevinskog zemljišta, na samo dva minuta od centra Barajeva. Nalazi se na tri katastarske parcele uz... više
110.000€ (13 €/m²)