Za upit naselje stepa stepanovic pronađeno 179 oglasa

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.60m2... više

98.100€ (2 087 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Odlična porodična kuća, 256m2 sa pomoćnim objektima 100m2, plac 2987m2, Ma

Malošište, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je... više

78.000€ (304 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

Kuća na prodaju Donja Vrežina P=204m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u naselju Donja Vrežina. Kuća se nalazi na lepoj lokaciji na periferiji naselja, Kuća je ukupne bruto površine 204m2, sastoji... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Plac 10, 65 ari, Obrenovac, Poljane – 4 400 €

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 10,65 ari. • Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.... više

4.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovno - Stambena zgrada 231m2, 3, 50 ari placa, Barič, Obrenovac - 140 000

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poslovno - stambena zgrada u Bariču kod Obrenovca, korisne površine 231 m², koja se prostire na ukupno 3.50 ari placa. Poslovni deo... više

140.000€ (606 €/m²)

  • 231m²
  • .sprat

Tipska kuća u Petrovaradinu, Mišeluk,

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće... više

178.500€ (2 445 €/m²)

  • 73m²
  • 1/2 spratova

Plac 12 ari, Obrenovac, Draževac - 18.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u Draževcu, opština Obrenovca, ukupne površine 12,37 ari. Plac je u gradjevinskom rejonu, kategorizacije – voćnjak 2.klase.... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

Voždovac, Braće Jerković - Dragice Končar 95m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

4.0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran... više

239.900€ (2 525 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 5/5 spratova

Plac 20 ari, Obrenovac, Barič – 28 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu u Bariču, površine 20 ari, pravougaonog oblika, približnih dimenzija 40 m x 50 m. • Plac poseduje mogućnost... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Kuća, Vranje, Ogledna stanica

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

109.000€ (703 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat