Za upit naselje stepa stepanovic pronađeno 179 oglasa

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića Žikice, Zemljište, 400ari, 16500 EUR

Barajevo, Beograd

Idealan građevinski plac, na samo dva minuta od centra Barajeva. Svi potrebni priključci za vodu, struju i kanalizaciju su dostupni. Ovaj plac... više

16.500€ (41 €/m²)

  • 400m²

Novi Sad, Novo Naselje, Stevana Hristića, 1.5, 48m2, 143000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126487, II/V, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Na prodaju renoviran jednoiposoban stan od 48m2 na Novom naselju.... više

143.000€ (2 979 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Kuća Divčibare od 85m2, na 13 ari placa, vikend naselje Stevana Filipovića

Divčibare, Divčibare, Valjevo

Kuća se nalazi u mirnom delu Divčibara, vikend naselje Stevana FIlipovića na nadmorskoj visini od 993metara, pored asfaltnog puta koji se redovno... više

145.000€ (1 705 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²

Plac 76, 5 ari, Obrenovac, Barič – 76 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području, površine 76,5 ari u Bariču, opština Obrenovac. • Poseduje mogućnost priključenja na elektro i vodovodnu... više

76.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju građevinski plac površine 30 ari u Konaticama, opština Obrenovac

Konatice, Obrenovac, Beograd

Plac 30,34 ara u naselju Konatice kod Obrenovca. Plac se nalazi na mirnom ušuškanom mestu, na 250 m od glavnog puta koji vodi na Ibarsku magistralu,... više

22.000€ (22 000 €/m²)

  • 1m²

EKSKLUZIVNA PRODAJA – 65m² – I SPRAT – RVATI, OBRENOVAC - 114.400€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu... više

114.400€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Dva stana u kući 180m2, Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične... više

115.500€ (721 €/m²)

  • 160m²
  • 2/3 spratova

Plac 11, 24 ara, Obrenovac, Belo Polje – 62.000 €

Belo Polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac u Obrenovcu-naselje Belo Polje. Plac je površine 11,24 ara, nalazi se u naseljenom delu, uz asfaltni je put i poseduje... više

62.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednosoban stan 58m² – Rvati, I sprat - 96.280€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju topao i prostran jednosoban stan površine 58m² u mirnom naselju Rvati. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Planirano useljenje... više

96.280€ (1 660 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Vikend parcela sa kućom 70m2, 5 ari placa – Zabran, Obrenovac - 55.000€

Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda.... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta... Stan je projektovane površine 44.36... više

91.400€ (2 077 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.11... više

97.050€ (2 064 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat