Kočino selo, Okolina, Jagodina
Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo u Kočinom selu na lokaciji preko puta autoputa. Na parceli od skoro 35ari se nalaze dve kuće i tri... više
32.000€ (333 €/m²)
Velike Pčelice, Okolina, Kragujevac
Nudimo Vam prelepo Seosko gazdinstvo u Kragujevcu, naselje Velike Pčelice sa redovnim turističkim aranžmanima, izgrađenom prepoznatljivošću... više
350.000€ (1 535 €/m²)
Vladimirci
• Na prodaju kuća površine 90m2 spratnosti Pr+Pk i pomoćni objekat površine 100m2 na građevinskom placu od 10 ari u mestu Suvo Selo, opština... više
33.000€ (366 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
- Na prodaju tipska dvoetažna kuća u naselju Gaj 2, opština Obrenovac smeštena na placu ukupne površine 3 ara. - Na prvoj etaži je ulazni hodnik,... više
160.000€ (1 391 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi... više
385.000€ (1 100 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini... više
135.000€ (346 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad.... više
290.000€ (878 €/m²)
Vučje, Leskovac, Leskovac
Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice.... više
29.000€ (453 €/m²)
Novi Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova
Na odličnoj lokaciji, na ulazu u Nove Banovce, nalazi se ova nekretnina. Na placu postoje dve kuće, jedna je uknjižena na 89m2, po strukturi... više
160.000€ (1 797 €/m²)
Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad
Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor.... više
679.800€ (5 395 €/m²)
Adice, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Adice. Izdvajamo iz ponude novu uknjiženu prizemnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Na placu površine 600m2 nalazi se kuća površine... više
381.100€ (3 928 €/m²)
Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad
Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje.... više
494.400€ (1 051 €/m²)