Za upit kuće Borca pronađeno 704 oglasa

Stambeni-vikend objekat Pozega-Drazinovici

Požega

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini... više

55.000€ (305 €/m²)

  • 180m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa 1, , 5.0, 150m2, 670000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 123716, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking,... više

670.000€ (4 466 €/m²)

  • 150m²

Baljkovac, Kragujevac - kuća 84 m2 u osnovi, na placu 761 m2

Baljkovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. U suterenu je podrumski deo koji se sastoji od dve prostorije.... više

85.000€ (1 011 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća LEDINCI, 150000€

Torine, Novi Sad

Vikend kuća u Ledincima sa pogledom na grad i Dunav Agencijska oznaka nekretnine 3091237 , Ledinci. Cena za kućeu je 150000E+ agencijska provizija... više

150.000€ (1 000 €/m²)

  • 150m²

Na prodaju kuća na Ledenoj steni

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti... više

190.000€ (542 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Sopot, Mali Požarevac, , 5.0, 300m2, 375000EUR

Mali Požarevac, Beograd

Agencijski ID: 130745, 25a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova,... više

375.000€ (1 250 €/m²)

  • 300m²

Barajevo, centar, kuća i plac, 30 parking mesta, hitno ID#1460

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²
  • 2.sprat

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 250m2 , 3T , 490000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 250 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + II + PTK, cg, interfon,... više

490.000€ (1 960 €/m²)

  • 250m²

Prodaja kuća Barajevo Beograd – porodična kuća 280m², plac 8 ari, 3 nivoa

Barajevo, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija... više

189.000€ (675 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva kuća, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

ZEMUN KALVARIJA 125m2 , T , 219000e

Kalvarija, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet,... više

219.000€ (1 752 €/m²)

  • 125m²

Renovirana kuća na top lokaciji idealna i za poslovni prostor

Pivara, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – RENOVIRANA KUĆA NA TOP LOKACIJI Na prodaju kvalitetno renovirana,prizemna kuća na izuzetno traženoj lokaciji – između centra... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • 1.sprat