Rusanj, Cukarica, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Rusanj, Beogradska 1 deo, 5.0 vertikala kuce, 220 m2 sa 4 terase, na placu od 4.92 ara, PSUT + PR + I... više
225.000€ (1 022 €/m²)
Lazarevac, Beograd
Na prodaju zemljište 1.05 ha,sa kućom 360 m2,nalazi se Stepojevcu 40 km udaljeno od Beograda,plac je dvostrano orjentisan izlazi na magistralu... više
200.000€ (555 €/m²)
Resnik, Rakovica, Beograd
Kuća je građena 1993. godine od cigle, sa korisnom površinom od 53 m² i građevinskom od 64 m², u osnovi kuća zauzima 65 m², a dograđeno potkrovlje... više
200.000€ (3 076 €/m²)
Barajevo, Beograd
Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta,... više
230.000€ (916 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju montazna kuca sa dvoristem – Altina Kvalitetno uredjena... više
230.000€ (2 300 €/m²)
Kaluđerica, Beograd
Agencijski ID: 68534, 3.9a, spratna, 3, telefon, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Kuca je idealna za porodicni zivot,... više
210.000€ (823 €/m²)
Ovča, Beograd
Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više
210.000€ (1 354 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 119046, 3.5a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, tavan, mogucnost prosirenja, cela.... više
210.000€ (3 000 €/m²)
Zabrežje, Obrenovac, Beograd
Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat... više
218.000€ (1 038 €/m²)
Surčin (mesto), Surčin, Beograd
Kućica u cveću, trava oko nje. U gornjem delu Surčina nalazi se ova manja, uknjižena kućica na većem placu od 9 ari, 1/1 sama na placu. Kućica... više
234.000€ (3 342 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
Na prodaju prostrana porodična kuća površine 216 m², smeštena na placu od 6 ari, na regionalnom putu Obrenovac–Valjevo, svega 2 km od Obrenovca.... više
220.000€ (1 018 €/m²)
Surčin (mesto), Surčin, Beograd
Zastao Vam je dah, to je ono što ste tražili. Kuća snova je pred Vama sa garažom i podrumom-na visokom prizemlju veliki trosoban, raskošan stan... više
235.000€ (2 117 €/m²)