Za upit kuće Beograd 65000 pronađeno 516 oglasa

Zemun, Gardoš, Sinđelićeva, 3.0, 70m2, 199000EUR

Zemun (gardoš), Beograd

Agencijski ID: 102582, uknjizen. Uknjizena 38 m2, ima 70 m2. Sastoji se od donjeg dela 38 m2, velika soba sa 2 wc-a, gornji deo potkrovlje 32... više

199.000€ (2 842 €/m²)

  • 70m²

+GROCKA VN 3673

Vrčin, Grocka, Beograd

Prodaje se vikend-kuća nadomak Beograda, u Vrčinu, opština Grocka, na građevinskom zemljištu površine 12,46 ari, van granica građevinskog područja.... više

199.000€ (1 877 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Kuća 136m2, 10 ari, Kosmaj – 219.000 €

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sofisticiran spoj luksuza, udobnosti i prirode! U jedinstvenom prirodnom ambijentu planine Kosmaj, okružena čistim vazduhom i mirom koji retko... više

219.000€ (1 610 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Barajevo, Lisović, Dragomira Stanisavljevića, Kuća, 508m2, 200000 EUR

Lisović, Beograd

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže. suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža... više

200.000€ (393 €/m²)

  • 508m²

Mladenovac, Rajkovac, Stanoja Bugarskog, 6.0, 205m2, 200000EUR

Rajkovac, Beograd

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja,... više

200.000€ (975 €/m²)

  • 205m²

Sopot, Ralja, Vojvode putnika , 3.0, 71m2, 200000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 130836, 44a, prizemna, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, podrum, cela. Kuca se nalazi u Velikom... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²

Palilula, Borča, Dušana Uroševića, 6.0, 160m2, 200000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 131328, 5a, spratna, terasa, podrum. Kod crkve Svete Petke, u blizini se nalazi vise prodavnica, marketa, vrtica, igraonica kao... više

200.000€ (1 250 €/m²)

  • 160m²

Surčin, Bečmen, Jedanaestog Oktobra, Kuća, 168m2, 220000 EUR

Bečmen, Beograd

Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju.... više

220.000€ (1 309 €/m²)

  • 168m²

KUCA CUKARICA BELE VODE 243m2 , T , 220000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Časlava Veljića, UKNJIŽENA POVRŠINA 243m2 sastoji se od 2 stana sastoji se od dve uknjižene... više

220.000€ (905 €/m²)

  • 243m²

Rakovica, Kijevo, Brace deroko, 6.0, 399m2, 220000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106785, 5.5a, spratna, pr + i + potkrovlje, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan... više

220.000€ (551 €/m²)

  • 399m²

Jakovo – 125kvm + 19a 94kvm ID#24803

Jakovo, Surčin, Beograd

Prodaje se stara kuća za rušenje ili za rekonstrukciju u centru Jakova u glavnoj ul.Prote Stamatovića sa još dve parcele iza nje u građevinskom... više

195.000€ (1 560 €/m²)

  • 125m²
  • Prizemlje

Sopot, Kosmaj, -, Kuća, 136m2, 210000 EUR

Kosmaj, Beograd

Jako lepa kuća sa bazenom u malom naselju u kom se nalazi pet kuća. Na prodaju je poslednja kuća u nizu, sa najviše prostora i otvorenim pogledom.... više

210.000€ (1 544 €/m²)

  • 136m²