Za upit kuća sa placem Beogradu pronađeno 512 oglasa

Zvezdara, Mali mokri lug, Partizanska , Kuća, 130m2, 300000 EUR

Mali Mokri Lug, Beograd

Na odličnoj lokaciji, prodaje se kuća 130 m2 (4 ara), podeljena u dve stambene jedinice. U prizemlju kuće nalazi se jednoiposoban stan veličine... više

300.000€ (2 307 €/m²)

  • 130m²

Seosko imanje 117+155 m², 7 ha, Obrenovac, Poljane – 120 000€

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju seosko imanje u Poljanama, opština Obrenovac, ukupne površine 7,14 hektara sa stambenim objektom od 117m2 i dodatnim pomoćnim objektima... više

120.000€ (1 025 €/m²)

  • 117m²
  • .sprat

Nedaleko od Grocke, Begaljica kuća 230m2 ID#5713

Begaljica, Grocka, Beograd

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika... više

140.000€ (600 €/m²)

  • 233m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Beli potok, -, Kuća, 465m2, 620000 EUR

Beli Potok, Beograd

Nesvakidašnja, JEDINSTVENA ponuda, nadomak Beograda, prelepo imanje od 12.5a na kom se nalaze dve kuće - prva je 256m2, strukture 7.0, a druga... više

620.000€ (1 333 €/m²)

  • 465m²

Zvezdara, Mirijevo, Ulofa Palmea, 4.0, 252m2, 480000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126208, spratna, terasa(3), uknjizen, luks renoviran, garaza, parking, dvoriste/basta, mogucnost prosirenja, deljiv. Kuca tipa... više

480.000€ (1 904 €/m²)

  • 252m²

Palilula, Borča, Kosovopoljska, 4.0, 362m2, 330000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuca u Borci, ukupne povrsine 362m², odlicne strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je... više

330.000€ (911 €/m²)

  • 362m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 415m2 , 1900000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

KUĆA KOJU PRE SVEGA TREBA VIDETI JER JE TEŠKO REČIMA OPISATI SVE MOGUĆNOSTI I POTENCIJALE KOJE IMA I PRUŽA OVAJ BISER NA TRŽIŠTU. FOTOGRAFIJE... više

1.900.000€ (4 578 €/m²)

  • 415m²

Čukarica, Ada Ciganlija - Radnička, 240m2

Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd

Čukarica, Ada Ciganlija - Radnička splav, 3.0, 240m2 (terasa 50m2), tri inverter klime U ponudi splav-kuća na Adi Ciganliji, lociran na idealnom... više

250.000€ (1 041 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Surčin, Surčin, Šekspirova , Kuća, 345m2, 450000 EUR

Surčin, Beograd

Luksuzna kuća, nova, neuseljavana,uknjizena, sa kompletnom dokumentacijom, dva zasebna ulaza,devet soba ,sedam spavaćih soba i dva dnevna boravka,... više

450.000€ (1 304 €/m²)

  • 345m²

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

Zemun, Altina, Viktora Starčića, 5.0, 106m2, 220000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131696, 2a, struja, garaza, dvoriste/basta. Na prodaju porodicna kuca u Zemun, smestena u mirnoj i tihoj ulici, idealna za porodican... više

220.000€ (2 075 €/m²)

  • 106m²

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 200m2, 340000 EUR

Ledine, Beograd

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više

340.000€ (1 700 €/m²)

  • 200m²