Za upit kuća Centar zadnji 15 dana pronađeno 422 oglasa

PRAVI POTENCIJAL U SRCU GRADA!

Širi centar, Jagodina

Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na... više

130.000€ (287 €/m²)

  • 452m²
  • 2.sprat

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Kuća u širem centru Jagodina (prodaja)

Širi centar, Jagodina

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sredjene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden... više

200.000€ (800 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini – 58 m²

Širi centar, Jagodina

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više

60.000€ (1 034 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Kuća sa tri stana u centru Jagodine

Širi centar, Jagodina

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje,... više

190.000€ (475 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/3 spratova

Paraćin Gras

Paraćin, Paraćin - Centar, Paraćin

Na prodaju kuća u Paraćinu – mirna lokacija, legalizovana Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Paraćin, u ulici Jovana Skerlića. Kuća je... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Fernomenalna kuca u Pancevu

gornji grad, Pančevo - Centar, Pančevo

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila,... više

107.000€ (981 €/m²)

  • 109m²
  • Prizemlje

Sremski Karlovci - Ruševna kuća ID#3000101

Centar, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci - Centar. Izdvajamo iz ponude ruševnu kuću koja se nalazi u centru Sremskih Karlovaca, u delu zaštićene zone (kulturno dobro).... više

180.250€ (1 802 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kuća 220 m², 6, 5 ari, Obrenovac, Gaj– 260 000 €

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više

260.000€ (1 181 €/m²)

  • 220m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI STANA!

Nova Selenča, Sombor

KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više

185.500€ (862 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

LUKS KUĆA

Centar, Paraćin

KUĆA NA IZUZETNO LEPOJ LOKACIJI. VREDI POGLEDATI, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Našu kompletnu ponudu nepokretnosti... više

180.000€ (937 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat