Za upit kuća Centar zadnji 15 dana pronađeno 431 oglasa

Na prodaju kuća na Fruškoj gori

Centar, Irig

Prodaje se kuća na Fruškoj gori, nalazi se na površini od 4290m2. Cena 480.000 evra plus agencijska provizija 3% Kompas Nekretnine Vaš pouzdan... više

489.600€ (1 334 €/m²)

  • 367m²
  • .sprat

Hitno se prodaje- može zamena za stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu... više

80.000€ (323 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više

220.000€ (740 €/m²)

  • 297m²
  • .sprat

KUĆA NA SPRAT- RENOVIRANA-APATIN!!!

Centar, Apatin

SPUŠTENA CENA!!! KUĆA!! APATIN. Prodaje se spratna porodična kuća površine 144 m² (svaka etaža po 72 m²), na placu od 5 ari, sa potkrovljem,... više

110.000€ (1 527 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat

Na prodaju kuća sa lokalom u strogom centru grada

Centar, Ćuprija

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, koja odiše stilom i toplinom rustičnog dizajna. Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj... više

135.000€ (1 071 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća!

Centar, Sombor

KUĆA! izgrađena od pune opeke sa omalterisanim spoljnim zidovima debljine d=38cm, naknadno obložena termoizolacijom i završno obrađena plemenitim... više

162.000€ (385 €/m²)

  • 420m²
  • .sprat

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina, 240m2

Rajkovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina kuća, 240m2, terasa 15m2, SUT+PR+1, EG, telefon, klima, parking, garaža, plac 21,79 ari, struja, voda, asfalt... više

240.000€ (1 000 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA APATIN

Širi centar, Apatin

KUĆA! Apatin! Prelepa porodična kuća sa vrtom u mirnom gradu u Vojvodini nadomak Dunava,kod Sombora. Nalazi se u mirnom delu grada, a u blizini... više

247.500€ (1 438 €/m²)

  • 172m²
  • .sprat

Dve kuće u Ćupriji na prodaju

Širi centar, Ćuprija

Dve nezavisne stambene jedinice, ukupne površine 140m2 sa garažom površine 30m2. Prva kuća se sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

75.000€ (535 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

Luksuzna kuća u Jagodini, elegancija, komfor i prestiž na jednom mestu!

Širi centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen... više

325.000€ (1 354 €/m²)

  • 240m²
  • /1 spratova

Kuća sa prostranim dvorištem

Širi centar, Jagodina

Odrađena je izolacija, kuća poseduje podrum i visoko prizemlje. 3 sobe, jedno kupatilo više

120.000€ (923 €/m²)

  • 130m²
  • /1 spratova

Na prodaju kuća u Ćupriji

Širi centar, Ćuprija

Spratna kuća sa uređenim dvorištem na placu površine 5.17 ari. Kuća je površine 180m2 raspoređenih u tri nivoa i to prizemlje, sprat i potkrovlje.... više

150.000€ (833 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat