Za upit kuća Centar zadnji 15 dana pronađeno 426 oglasa

Kuća u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila.... više

200.000€ (666 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

KUĆA ZA SALAŠ U GRADU

Centar, Apatin

Prodaje se kuća na uglu dve ulice u centru Apatina, a 200m od Dunava. Kuća ima 333m2 na parceli od 879m2, stare gradnje. Redovno je održavana... više

113.500€ (340 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

LUKS KUĆA

Centar, Paraćin

KUĆA NA IZUZETNO LEPOJ LOKACIJI. VREDI POGLEDATI, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Našu kompletnu ponudu nepokretnosti... više

180.000€ (937 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU ZA KOMPLETNO RENOVIRANJE!

Centar, Sombor

Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više

56.650€ (442 €/m²)

  • 128m²
  • Prizemlje

Kuća u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više

270.000€ (1 636 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u centru

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Kuća se nalazi u centru i ima 41m2. Kuća starije gradnje u zajedničkom dvorištu. Sastoji se od dve spavaće sobe i dnevnog boravka sa kuhinjom... više

100.000€ (2 439 €/m²)

  • 41m²
  • Prizemlje

Domaćinstvo u Lapovu - kuća 91 m2, kuća 50 m2, pomoćni objeki i plac 1900 m

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju seosko domaćinstvo koje čine dve kuće u Lapovu, površine 91m2 i 50 m2 i više pomoćnih objekata na placu površine 1900 m2. Plac je... više

57.000€ (385 €/m²)

  • 148m²
  • Prizemlje

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lux seosko domaćinstvo u selu Markovac, kod Velike Plane, kuća 235 m2, 6 pomo

Centar, Velika Plana, Velika Plana

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Markovac, kod Velike Plane, kuća 235 m2, 6 pomoćnih objekata na placu. U prelepom dvorištu, koje pored... više

250.000€ (1 063 €/m²)

  • 235m²
  • Prizemlje