Za upit kuća Beograda 15000 pronađeno 515 oglasa

Jakovo – 125kvm + 19a 94kvm ID#24803

Jakovo, Surčin, Beograd

Prodaje se stara kuća za rušenje ili za rekonstrukciju u centru Jakova u glavnoj ul.Prote Stamatovića sa još dve parcele iza nje u građevinskom... više

195.000€ (1 560 €/m²)

  • 125m²
  • Prizemlje

Manja kuća na velikom placu-Surčin

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje. U gornjem delu Surčina nalazi se ova manja, uknjižena kućica na većem placu od 9 ari, 1/1 sama na placu. Kućica... više

234.000€ (3 342 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Kuća u Surčinu sa garažom i podrumom, uknjižena

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Zastao Vam je dah, to je ono što ste tražili. Kuća snova je pred Vama sa garažom i podrumom-na visokom prizemlju veliki trosoban, raskošan stan... više

235.000€ (2 117 €/m²)

  • 111m²
  • .sprat

Prodaja kuća Obrenovac Zabrežje – porodična kuća 210m² na placu 11 ari,

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat... više

218.000€ (1 038 €/m²)

  • 210m²
  • /1 spratova

Prodajem zemljiste sa kucom od 360m2 u Stepojevcu-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju zemljište 1.05 ha,sa kućom 360 m2,nalazi se Stepojevcu 40 km udaljeno od Beograda,plac je dvostrano orjentisan izlazi na magistralu... više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²

Resnik, Vojvode Kujundžića, 65m2+35m2 PTK, 11 ari placa ID#1618

Resnik, Rakovica, Beograd

Kuća je građena 1993. godine od cigle, sa korisnom površinom od 53 m² i građevinskom od 64 m², u osnovi kuća zauzima 65 m², a dograđeno potkrovlje... više

200.000€ (3 076 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Olimp, Mite Ružića, 2.0, 70m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119046, 3.5a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, tavan, mogucnost prosirenja, cela.... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 70m²

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 4.0, 155m2, 210000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više

210.000€ (1 354 €/m²)

  • 155m²

Grocka, Kaluđerica, Nemanjina , 7.0, 255m2, 210000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 68534, 3.9a, spratna, 3, telefon, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Kuca je idealna za porodicni zivot,... više

210.000€ (823 €/m²)

  • 255m²

Kuća 216m2, 6 ari placa, Zvečka, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 220 000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 216 m², smeštena na placu od 6 ari, na regionalnom putu Obrenovac–Valjevo, svega 2 km od Obrenovca.... više

220.000€ (1 018 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat

Čukarica, Sremčica - Leposavićka, 229m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

239.000€ (1 043 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje/1 spratova

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina, 240m2

Rajkovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina kuća, 240m2, terasa 15m2, SUT+PR+1, EG, telefon, klima, parking, garaža, plac 21,79 ari, struja, voda, asfalt... više

240.000€ (1 000 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova