Za upit kuća 10000 evra pronađeno 1952 oglasa

Na prodaju – Luksuzna porodična kuća

Bolnica, Ćuprija

Zamislite kuću u kojoj svaki korak odiše toplinom doma, a svaki kutak je osmišljen da vam pruži udobnost i mir. Već pri prvom pogledu, oduševiće... više

210.000€ (446 €/m²)

  • 470m²
  • /2 spratova

Porodična kuća kod Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju... više

210.000€ (625 €/m²)

  • 336m²
  • 1/1 spratova

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Zlatibor, Partizanske vode, , 5.0, 120m2, 185000EUR

Partizanske Vode, Zlatibor

Agencijski ID: 123653, 4a, prizemna, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, dvoriste/basta, vila. LUX A-Frame smart kuca,... više

185.000€ (1 541 €/m²)

  • 120m²

Petrovaradin, porodična kuća - Na mirnoj lokaciji ID#3000124

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, porodična kuća. Izdavajamo iz ponude kuću novije gradnje, veličine 105m2, koja se nalazi na mirnoj lokaciji za stanovanje u neporednoj... više

211.150€ (2 010 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petrovaradin odlična lokacija, 105m2

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju uknjižena kuća Novi Sad – Petrovaradin odmah useljiva, sa odličnim rasporedom prostorija i svim priključcima. Kuća se nalazi na odličnoj... više

211.665€ (2 015 €/m²)

  • 105m²
  • .sprat

Voždovac, Avala, Prnjavor , 3.0, 100m2, 180000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, ostava, cela.... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 100m²

Na prodaju luksuzno nameštena kuća

Supska, Okolina, Ćuprija

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • 3/3 spratova

Sopot, Rogača, 7. jula, 4.0, 120m2, 189000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 126915, 17a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

189.000€ (1 575 €/m²)

  • 120m²

Na prodaju kuća na Ledenoj steni

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti... više

190.000€ (542 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje, , 3.0, 108m2, 190000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 123971, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

190.000€ (1 759 €/m²)

  • 108m²

Barajevo, Baćevac, Skojevska, 4.0, 170m2, 190000EUR

Baćevac, Beograd

Agencijski ID: 119174, 13a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

190.000€ (1 117 €/m²)

  • 170m²