Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka 3088601 Na prodaju kuća pogodna za rušenje, plac 480 kvadrata, mogućnost zidanja zgrade, prizemlje+sprat+potkrovlje. Širina... više
206.000€ (854 €/m²)
Gornja Studena, Niška banja, Niš
Prodaje se vikendica-porodična kuća površine 260m2 na placu od 1611m2 na izletištu Bojanine vode, na 20ak km od Niša, u prelepom, prirodnom... više
206.000€ (792 €/m²)
Kajsijar, Jagodina
Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo... više
206.000€ (1 138 €/m²)
Kajsijar, Jagodina
SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste... više
206.000€ (1 138 €/m²)
Veternik, Novi Sad, Novi Sad
Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više
206.000€ (958 €/m²)
Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad
PRODAJA KUĆA NOVI SAD – POPOVICA – PORODIČNA KUĆA 112m² NA PLACU 970m² – PRIRODA I MIR U ponudi je prodaja kuće na Popovici, Sremska Kamenica,... više
173.400€ (1 548 €/m²)
Dobroselica, Čajetina, Zlatibor
Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13... više
190.000€ (1 266 €/m²)
Baćevac, Barajevo, Beograd
U ponudi je prodaja kuća u Beogradu, kvalitetna četvorosobna porodična kuća površine 108m², izgrađena 2022. godine, koja se nalazi na prostranom... više
209.000€ (1 935 €/m²)
Obrenovac, Obrenovac, Beograd
PRODAJE SE PLAC ZA GRADNJU SA KUĆOM OD 120M2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI U BLIZINI PRATEĆE INFRASTRUKTURE. URADJENA INFORMACIJA O LOKACIJI, 60%, STEPEN... više
210.000€ (1 750 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se funkcionalna porodična kuća na 4 ara placa, ukupne površine 218 m², sa čak 3 zasebne stambene jedinice — savršeno za višečlanu porodicu,... više
210.000€ (963 €/m²)
Centar, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka 3091371 -Cena za kuću je 210000 E+ agencijska provizija 3 %. Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene... više
210.000€ (1 235 €/m²)
Cardak, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka - 3089873 - Cena + agencijska provizija od 3%. Uknjižena spratna kuća u mirnom delu Čardaka. Ravan plac sa lepim platoom... više
210.000€ (1 111 €/m²)