Za upit jeftini jednosobni stanovi petrovaradinu Novi Sad pronađeno 9 oglasa

Novi Sad, Petrovaradin, , 0.5, 28m2, 70000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130698, PR/, nov, novogradnja. Na prodaju nova odmah useljiva garsonjera od 28m2 u Petrovaradinu. U blizini su skola, obdaniste,... više

70.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²

Jednosoban stan 30 m² Mišeluk | Novogradnja | Terasa | Lift | Uknjižen | LUX

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je moderan jednosoban stan površine 30 m² na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji na Mišeluku, u neposrednoj blizini nove Kovid bolnice.... više

72.900€ (2 430 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Petrovaradin, Račkog, 0.5, 31m2, 82000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131299, I/III, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlicna garsonjera u Petrovaradinu, ulica Rackog... više

82.000€ (2 645 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

83.310€ (2 687 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

86.400€ (2 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/4 spratova

Petrovaradin, Novi Sad

86.400€ (2 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

87.800€ (2 832 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Kej, Beogradski kej, 0.5, 19m2, 89900EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema... više

89.900€ (4 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 19m²
  • 5/5 spratova

Jednosoban stan PETROVARADIN, 121540€

Gradic, Novi Sad

Agencijska oznaka-1098927 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju stan u Petrovaradinu-Gradić, sa pogledom na tvrdjavu.... više

121.540€ (4 051 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova