Za upit jeftine kuće na selu pronađeno 1932 oglasa

Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lok

Okolina, Kraljevo

Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

Dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, 340 m2 i 105 m2, plac 1042 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više

200.000€ (493 €/m²)

  • 405m²
  • Prizemlje

Stvorite dom po svojoj meri – kuća sa prostorom za sve generacije

Strelište, Jagodina

U ponudi je izuzetna spratna kuća površine oko 250 m², smeštena na placu od oko 4 ara, na gradskoj lokaciji koja nudi savršen balans između... više

200.000€ (778 €/m²)

  • 257m²
  • 2/2 spratova

Kuća u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila.... više

200.000€ (666 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

MODERNA PORODIČNA KUĆA!!!

Goge, Sombor

U mirnom delu Sombora, u naselju Goge, nalazi se prostrana porodična kuća od čvrste gradnje, sa veoma debelim zidovima koji pružaju odličnu... više

200.000€ (1 418 €/m²)

  • 141m²
  • /1 spratova

Kuća u nizu, Trošarina, 292 m2, 1,33 ari placa

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska... više

200.000€ (684 €/m²)

  • 292m²
  • 3/3 spratova

Kuća u Brzeću – Blizu Gondole, S Potencijalom za 3 Apartmana!

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Ova prostrana kuća površine 120m², raspoređena na tri etaže, pruža brojne mogućnosti za investiciju za prilagođavanje vašim potrebama. Kuća... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 120m²
  • 2.sprat

Palilula, Borča, Dušana Uroševića, 6.0, 160m2, 200000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 131328, 5a, spratna, terasa, podrum. Kod crkve Svete Petke, u blizini se nalazi vise prodavnica, marketa, vrtica, igraonica kao... više

200.000€ (1 250 €/m²)

  • 160m²

Sopot, Ralja, Vojvode putnika , 3.0, 71m2, 200000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 130836, 44a, prizemna, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, podrum, cela. Kuca se nalazi u Velikom... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²

Mladenovac, Rajkovac, Stanoja Bugarskog, 6.0, 205m2, 200000EUR

Rajkovac, Beograd

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja,... više

200.000€ (975 €/m²)

  • 205m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 73m2, 200000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 115387, 7.2a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Prodajem stariju kucu od 73m2 od... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 73m²

Novi Sad, Klisa, Radoslava Prodanovića, 6.0, 250m2, 200000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 81286, 4a, spratna, uknjizen, novogradnja. Na prodaju prelepa kuca na Klisi, nova namestena, odmah useljiva. Ima 6 soba, dva... više

200.000€ (800 €/m²)

  • 250m²