Za upit Jagodina stanova pronađeno 250 oglasa

Na prodaju garsonjera 26m² – u blizini Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje,... više

44.000€ (1 692 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/5 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

95.360€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Širi centar, Jagodina

92.380€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

SAMO KOD NAS – jednoiposoban stan, tamo gde počinje vaše novo poglavlje!!!

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite... više

64.000€ (1 523 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

SAMO KOD NAS!!! PRODAJE SE – LUKSUZAN DUPLEX U SRCU JAGODINE 105m²

Centar, Jagodina

Zamislite da živite u prostranom, svetlom i funkcionalnom stanu, smeštenom u samom centru Jagodine, a ipak dovoljno povučenom da vam svakodnevni... više

105.000€ (1 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 3/3 spratova

Prostran stan sa garažom i podrumom – sivo stanje, idealno za vašu adaptaci

Tabane, Jagodina

U ponudi je prostran stan u sivoj fazi, smešten na mirnoj lokaciji. Stan poseduje garažu i podrum, dok prizemlje čine dve funkcionalne prostorije.... više

70.000€ (897 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/7 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.018€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Na prodaju komforan stan u strogom centru

Centar, Jagodina

Vrlo komforan stan u strogom centru grada. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trepezarijom, kuhinju fizički odvojenu, dva toaleta... više

120.000€ (1 016 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 118m²
  • 3/3 spratova

Hitna prodaja ! Tražena lokacija, spreman za useljenje – ne propustite!

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa... više

49.000€ (1 020 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova