Za upit Jagodina stanova pronađeno 250 oglasa

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

107.250€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 4/7 spratova

NA PRODAJU – PENTHOUSE U STROGOM CENTRU GRADA | 222 m² NA VRHU ZGRADE

Centar, Jagodina

Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada! Stan je u sivoj fazi,... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Lamela na Strelištu sa garažom

Strelište, Jagodina

Kompletno nameštena lamela na Strelištu sa garažom , lokacija je odlična! !! U prizemlju je jedna komforna spavaća soba , wc , dnevni boravak... više

90.000€ (882 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Troiposoban stan u strogom centru Jagodine sa garažom

Centar, Jagodina

Prodaja ili zamena za stan u Beogradu! Ovaj stan Vam nudi više opcija,možete ga koristiti kao poslovni prostor jer je odlično pozicioniran,a... više

126.000€ (1 594 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Kompletno opremljen jednoiposoban stan u novoj zgradi

Akva Park, Jagodina

Stan je odmah useljiv i sav zatečeni nameštaj ulazi u cenu stana. Stan se sastoji od hodnika iz kok se ulazi u sve ostale prostorije, kupatilo,... više

85.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/7 spratova

Nov, odmah useljiv stan

Tabane, Jagodina

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje... više

54.756€ (912 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

115.950€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 3/5 spratova

Renoviran stan u naselju Kajsijar

Kajsijar, Jagodina

Renoviran stan, dvostrano orijentisan, sa podrumom. rRađena kompletna struja i voda, renovirano kupatilo keramika zamenjena. U cenu ostaje kompletan... više

81.600€ (1 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2/5 spratova

NA PRODAJU: Funkcionalan dvosoban stan 52m2 u srcu turističke zone Jagodine

Akva Park, Jagodina

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 52m², smešten na idealnom 3. spratu. Stan odlikuje odlična struktura i maksimalna iskorišćenost prostora.... više

85.700€ (1 648 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/6 spratova

Jednosoban, renoviran stan 42 m², centar, 2 sprat

Centar, Jagodina

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku,... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova