Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Novi Sad, Centar, KEJ , 2.5, 67m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar, Temerinska, 3.0, 74m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117688, IV/. Prodaje se biznis duplex, 74m2, u centru. Uknjizen, vlasnik 1/1. Idealno za mini hostel, stan na dan... Posrednicka... više

195.000€ (2 635 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 195700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1095377- Uknjižen dvosoban stan na veoma atrkativnoj lokaciji u neposrednoj blizini Dunava i pešačke zone. Mirna lokacija... više

195.700€ (3 057 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 196000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100605 - Cena 196.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se namešten stan na idealnoj lokaciji u centru grada u blizini... više

196.000€ (4 260 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 198000€

Centar, Novi Sad

Centar, blizina Pesacke zone, Dunava...Agencijska oznaka stana 1098274. Porodicna cetvorosobna nekretnina koja pruza komfor. Duplex stan, koji... više

198.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 4/5 spratova

Građevinski plac 55 ari, Obrenovac, Draževac – 40 500 €

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 55 ari u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost... više

40.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju stan u centru, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

135.000€ (1 687 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

188.995€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/8 spratova

Prodaje se luksuzan jednoiposoban stan u Centru Novog Sada, 40m2

Centar, Novi Sad

Prodaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, Centar, površine 40m2, na 1. spratu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za prodaju stanova... više

163.200€ (4 080 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Kralja Aleksandra, 2.0, 59m2, 193000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121879, PR/, klima, terasa, uknjizen, renoviran. Prodaje se stan u pesackoj zoni, ulica Kralja Aleksandra, kod Trcike. Locirani... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Duplex stan za adaptaciju na 10 min od strogog centra grada. Stara gradnja. Agencijska oznaka stana 1099883, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/1 spratova