Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Duplex stan za adaptaciju na 10 min od strogog centra grada. Stara gradnja. Agencijska oznaka stana 1099883, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/1 spratova

Sremska Mitrovica, Ležimir, , 7a, 19000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

19.000€ (27 €/m²)

  • 700m²

Vračar, Čubura, , 2.0, 37m2, 138000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više

138.000€ (3 729 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Sremčica, Seoskih zadruga, 10a, 37000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 29206, struja, kanalizacija, uknjizen, njiva. Plac se nalazi na 350m od centra Sremcice. Gradjevinsko zemljiste sa frontom do... više

37.000€ (37 €/m²)

  • 1000m²

Novi Sad, Centar, Matice srpske, 2.0, 54m2, 194400EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 88596, VPR/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, garaza, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

194.400€ (3 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²

Novi Sad, Centar - Lokal sa 2 parking mesta ID#8000088

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan višenamenski dvorišni lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog cetra grada i... više

225.000€ (2 616 €/m²)

  • 86m²
  • Prizemlje

Kragujevac, stan na petom spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na petom spratu zgrade... više

148.650€ (1 812 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar, Augusta Cesarca, 3.0, 58m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128518, V/, lift, terasa, uknjizen, parking, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan 58m2 u jednoj od najatraktivnijih lokacija... više

195.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 5.sprat

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

117.800€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Stambeno - poslovni prostor u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Poslovno stambeni objekat u centru grada

Centar, Jagodina

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni...) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

PRODAJA PARKING MESTA NOVI SAD

Nova detelinara, Novi Sad

U ponudi je uknjiženo parking mesto u Sajam kompleksu, na veoma traženoj i frekventnoj lokaciji u Novom Sadu. Parking se nalazi u uređenom kompleksu... više

18.540€ (1 545 €/m²)

  • 12m²
  • .sprat