Širi centar, Temerin, Temerin
Predstavljamo višenamenski plac u građevinskoj zoni na izlazu iz Temerina, koji se nalazi uz vrlo prometan stari put za Suboticu. Na placu postoje... više
133.900€ (30 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Na prodaju prostrana porodična kuća površine 660m², smeštena u mirnom delu šireg centra Jagodine, idealna za život višečlane porodice, kombinaciju... više
230.000€ (348 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više
186.000€ (3 100 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 113572, I/, terasa. Prodaje se stan, 77m2, u Futoskoj ulici. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, terasa.... više
193.000€ (2 506 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za... više
216.000€ (2 000 €/m²)
Centar, Novi Sad
<p>JEDINSTVENA PRILIKA, Odlična lokacija, Trosoban, 91 m2, Socijalno. Agencijska šifra stana 1101991 . CENA stana 178 000e + 3% agencijske... više
178.000€ (1 956 €/m²)
Filozofski fakultet, Medijana, Niš
Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i... više
214.400€ (2 408 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više
145.000€ (2 132 €/m²)
Centar, Ćuprija
Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije površine 104m2. više
150.000€ (1 442 €/m²)
Centar, Ćuprija
Poslovni prostor u strogom centru grada. Glavna ulica, pored Pošte. više
150.000€ (1 136 €/m²)
Sremska Mitrovica - Centar, Sremska Mitrovica
Sremska Mitrovica, prodajem porodičnu kuću u centru Na prodaju porodična kuća u centru Sremske Mitrovice, 129m2, na gradskoj pijaci. U blizini... više
120.000€ (930 €/m²)