Klinički Centar, Beograd
Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više
139.000€ (2 622 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija... više
150.000€ (3 750 €/m²)
Pravni fakultet, Medijana, Niš
Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji... više
160.000€ (1 509 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
Na prodaju prostrana porodična kuća površine 174 m², smeštena na ravnom placu od 21 ar. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, kupatila, dnevne... više
80.000€ (459 €/m²)
Centar, Jagodina
Ako tražite stan koji spaja komfor, praktičnost i savršenu lokaciju – upravo ste ga pronašli! Strogi centar Jagodine U neposrednoj blizini... više
105.000€ (1 235 €/m²)
Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš
Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski... više
72.000€ (1 440 €/m²)
Centar, Jagodina
Očuvana kuća u blizini pijace,PVC stolarija,laminat,legalizovana. više
100.000€ (729 €/m²)
Centar, Rekovac
Poslovna zgrada se prodaje sa kompletnuim inventarom u funkciji. Sastoji se iz mlina 80 m2, lokala za prodaju hleba od 100 m2,Velikog magacina... više
100.000€ (218 €/m²)
Centar, Sombor
HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više
100.000€ (282 €/m²)
Ripanj, Vozdovac, Beograd
Ripanj, Kovanluk, gradjevinski plac od 22.48 ari, uknjizen, uradjena konverzija. Prodaje se odlican plac na oko 1 km od centra Ripnja i na... više
23.000€ (10 €/m²)
Centar, Novi Sad
U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2... više
128.520€ (3 672 €/m²)
Piroman, Obrenovac, Beograd
Prodaje se plac ukupne površine 43 ara, koji se sastoji od tri parcele. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, što ga čini lako dostupnim... više
26.000€ 0 €/m²)