Za upit 4199 Centar pronađeno 3558 oglasa

Trosoban stan u centru Jagodine - može kupovina preko kredita !!!

Centar, Jagodina

Prodajemo namešten stan u centru Jagodine u prizemlju odličan za porodice sa malom decom ili starijim osobama. Kompletno je renoviran , nova... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Top ponuda, renoviran, trosoban stan na drugom spratu u centru!

Centar, Jagodina

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Građevinski plac 16 ari sa stambenim objektom 38m2, Obrenovac, Stubline – 22

Stubline, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinski plac u Stublinama ukupne površine 16,39 ari na kom se nalazi legalizovan prizemni stambeni objekat bruto razvijene... više

22.000€ (578 €/m²)

  • 38m²

Novi Sad, Centar - Nov dvosoban stan ID#1000989

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan dvosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

151.410€ (3 090 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Hitno na prodaju novosagrađena kuća na prometnoj lokaciji

Centar (prva zona), Paraćin

Porodična stambena kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu, pogona i za poroični biznis.. Kuća poseuje dva dnevna boravka, dva kupatila, 7 spavaćih... više

89.000€ (166 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

95.360€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Kragujevac, Erdoglija, Čiče od Romanije, 2.0, 46m2, 66000EUR

Kragujevac

Agencijski ID: 84508, PR/, izlog, klima, uknjizen, novogradnja, lokal. Siri centar, blizina ambulante, studentske poliklinike. Vise informacija... više

66.000€ (1 434 €/m²)

  • 46m²

Okolno mesto, Dobri Do, -, Kuća, 100m2, 60000 EUR

Dobri Do, Smederevo

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²