Za upit 4199 Centar pronađeno 3559 oglasa

Apartman 29 m², PR, Zlatibor – Titova Vila - 71.000

Centar, Zlatibor

Na prodaju apartman površine 29 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Sastoji... više

71.000€ (2 448 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan 68 m2, I sprat, Obrenovac – centar 115.000e

Obrenovac, Beograd

Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

115.000€ (1 691 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Plac, Industriska zona, prema Medoševcu

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni prema Medoševcu, pravougaonog oblika, na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju poslovnog objekta.... više

22.000€ (17 €/m²)

  • 1259m²

Dvosoban stan od 53.01m², PK | Obrenovac (CENTAR) – 106.020€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Vaš novi dom Na prodaju je dvosoban stan površine 53.01m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u atraktivnom delu grada. Stan se odlikuje funkcionalnim... više

106.020€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje.sprat

ŠIRI CENTAR – KUĆA SA VELIKIM PLACEM I GARAŽOM!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više

103.000€ (1 107 €/m²)

  • 93m²
  • .sprat

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Planina, Centar, -, 3.0, 55m2, 121000 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Stan u centru Sokobanje, 29m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 29 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 241 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 1/2 spratova

Izuzetan jednosoban stan/penthouse na prodaju, Save Nemanjića, 60.000€, 38m²

Strogi centar pored Gimnazije, Smederevo - Centar, Smederevo

Prodaje se jedinstven, renoviran opremljen jednosoban stan površine 38 m2 (mereno 42m2, uknjizeno 38m2), smešten na prestižnoj lokaciji u strogom... više

60.000€ (1 578 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 5/5 spratova

Stan 39 m2 - kompetno renoviran u strogom centru Jagodine

Jagodina centar, Jagodina - Centar, Jagodina

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar - Jednosoban stan ID#1001162

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi jednosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

119.965€ (3 998 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje

Ruma, Širi centar, , 4.0, 94m2, 103000EUR

Širi Centar, Ruma

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking,... više

103.000€ (1 095 €/m²)

  • 94m²