Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

61.897€ (1 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar, Marka Miljanova, 1.0, 25m2, 95000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjizen, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na... više

95.000€ (3 800 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Jednosoban stan 39m2, I sprat, Zlatibor - 64.350€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

64.350€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se stan u Vrnjačkoj Banji – idealna investicija!

Širi centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je funkcionalan stan površine 27m², smešten na drugom spratu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji – u blizini Aqua parka, šetališta... više

60.000€ (2 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini – 58 m²

Širi centar, Jagodina

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više

60.000€ (1 034 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Pančevo, Centar, Pere Segedinca, 4.0, 120m2, 85000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 129868, 1.4a, spratna, pr + 1 + pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela.... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²

Dvosoban stan 46.44 m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) – 92.880€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

92.880€ (2 019 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Na prodaju lokal u centru Ćuprije – idealan za vaš biznis!

Centar, Ćuprija

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Stan na odličnoj lokaciji

Centar, Ćuprija

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina... više

65.000€ (1 101 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan 40 m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju apartman u Vrnjačkoj Banji, u centru, u blizini autobuske stanice. Ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku, kako... više

90.000€ (2 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova

Lokal u centru Svrljiga za više namena, 28 m2

Svrljig, Svrljig, Svrljig

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku,... više

25.200€ (900 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje