Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Jednosoban stan 38m2, II sprat - 62.700€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

62.700€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

52.730€ (1 286 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C206 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 2/4 spratova

Stan u centru Jagodine, 39 m², prizemlje

Centar, Jagodina

Kompletno renoviran stan u prizemlju, površine 39 m², nalazi se u samom centru Jagodine. Stan je uređen tako da su zamenjeni kupatilo, podovi... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

MODERAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 30 m² – IDEALAN ZA ŽIVOT I IZDAVANJE

Centar, Jagodina

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/3 spratova

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih... više

63.000€ (1 067 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište 18, 67 ari – Rasputnica

Rasputnica, Ćuprija

Na prodaju odlično građevinsko zemljište površine 18,67 ari u naselju Rasputnica – mirna lokacija, idealna za izgradnju porodične kuće ili više... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rača, naselje Vinogradi, kuća 135 m2, pomoćni objekat 170 m2, plac 317 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2.... više

57.000€ (300 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje

Domaćinstvo u Lapovu - kuća 91 m2, kuća 50 m2, pomoćni objeki i plac 1900 m

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju seosko domaćinstvo koje čine dve kuće u Lapovu, površine 91m2 i 50 m2 i više pomoćnih objekata na placu površine 1900 m2. Plac je... više

57.000€ (385 €/m²)

  • 148m²
  • Prizemlje

MODERNA GASRONJERA U VRNJAČKOJ BANJI

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju moderna garsonjera površine 34,45 m² u Vrnjačkoj Banji, u prirodnom okruženju i na odličnoj lokaciji u blizini centra, policijske... više

58.600€ (1 723 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Centar (Kej) - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001164

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Kompletno renovirana uknjižena garsonjera na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više

92.700€ (4 414 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat