Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 131732, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju jednosoban stan 23m2 plus 14m2 galerija u Centru Novog Sada - pesacka zona.... više
85.000€ (3 695 €/m²)
Divčibare, Valjevo, Valjevo
Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara... više
100.000€ (2 380 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se poslovni prostor - lokal u blizini Narodnog Pozorišta. Lokal je uknjižen na 30m2 plus galerija sa istom kvadraturom, ukupno 60m2.... više
92.280€ (1 538 €/m²)
Brzeće, Okolina, Kopaonik
Apartman C002 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više
54.890€ (2 287 €/m²)
Brzeće, Okolina, Kopaonik
Apartman C006 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više
54.890€ (2 287 €/m²)
Brzeće, Okolina, Kopaonik
Apartman C310 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više
54.890€ (2 287 €/m²)
Brzeće, Okolina, Kopaonik
Apartman C312 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više
54.890€ (2 287 €/m²)
Brzeće, Okolina, Kopaonik
Apartman C316 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više
54.890€ (2 287 €/m²)
Centar, Jagodina
Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen... više
60.000€ (600 €/m²)
Centar, Ćuprija
Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više
63.585€ (1 352 €/m²)
Resavica (varošica), Okolina, Despotovac
Na prodaju garsonjera od 29 m² na drugom spratu, idealna za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. ✅ Novi prozori ✅ Postavljen laminat... više
25.000€ (862 €/m²)
Centar, Jagodina
Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više
66.000€ (1 047 €/m²)