Za upit zamena auto ns pronađeno 360 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

2.0 STAN DVORISNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog... više

137.842€ (3 063 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Telep, Novi Sad

4.0 STAN PENTHAUS DVOSTRANO ORIJENTISAN SA 97M2 KROVNE TERASE U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom... više

364.941€ (2 919 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 125m²
  • 1.sprat

PRODAJA LOKALA NOVI SAD ODLIČNA LOKACIJA, TELEP VISINA PLAFONA 4M

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja lokala Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca, koji nudi savršen spoj privatnosti,... više

279.144€ (2 969 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

159.100€ (1 940 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

92.273€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Slana Bara, Novi Sad

85.136€ (2 432 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Slana Bara, Novi Sad

165.547€ (2 043 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

108.647€ (3 017 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.5 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

82.900€ (2 072 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Liman 4, Novi Sad

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2.sprat