Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138810EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvoristno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan... više

138.810€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Kać, , 99a, 99900EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131022, uknjizen. FANTASTICAN PLAC, s jedne strane izlazi na medjunarodni put (front oko 50m) prema Srbobran/Subotica, a sa... više

99.900€ (10 €/m²)

  • 9900m²

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.5, 56m2, 156408EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129960, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,5-ban stan 55,86 m2, okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska... više

156.408€ (2 793 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Adice, , 4.0, 80m2, 180000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130848, I/II, terasa, uknjizen. *ADICE LUX**ADICE LUX** 80 m2 4,0 - soban, ceo sprat LUX MANJA VILA. Iznad jos jedan stan. Podovi:... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Telep, Rakovačka, 1.5, 36m2, 99000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 126888, I/, uknjizen. Prodaje se uknjizen jednoiposoban stan na Telepu, na prvom spratu, u mirnoj i tihoj ulici. Stan se sastoji... više

99.000€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 63m2, 177436EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130777, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 4,0-ban stan 63,37 m2. BEZ TERASE. IZUZETNO MODERAN. Svaki metar stana max.iskoriscen!... više

177.436€ (2 816 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Braće Dronjak, 2.5, 59m2, 147000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130573, VII/, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan povrsine 59m², smesten na jednoj od... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 7.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 44m2, Novo Naselje, odlična lokacij

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju stan u Novom Sadu, Novo Naselje, jedna od najtraženijih lokacija za miran porodični život i sigurnu investiciju. U pitanju je stan... više

108.150€ (2 457 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • .sprat

Prodaja jednosobnog stana sa terasom i pomoćnim objektom - Telep 35m2

Telep, Novi Sad

Prodaja jednosobnog stana od 35m2 sa terasom i dodatnim pomoćnim objektom od 10m2 u dvorištu zgrade, idealno za život ili investiciju. Stan... više

111.180€ (3 176 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Prodaje se stan u stambenoj zgradi, prizemlje, parking, garažno mesto - Telep

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – prizemlje površine 118m2 u novijoj poslovno-stambenoj zgradi, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade... više

255.000€ (2 161 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova