Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 46m2, 133400EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130785, PR/III, lift, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 3,0-ban stan ODLICAN SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan,... više

133.400€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Dr Svetislava Kasapinovića, 3.5, 70m2, 196000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 108465, III/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan cetvorosoban stan, iz hodnika se ulazi... više

196.000€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Bate Brkića, 2.0, 64m2, 140000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126953, VIII/VIII, lift, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju klasican dvosoban stan 65m2 u Bate Brkica ulici na osmom spratu... više

140.000€ (2 187 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8/8 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129957, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Adice, Desanke Masksimović, 3.0, 69m2, 155000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 120770, II/, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica.... više

155.000€ (2 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138810EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130784, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46,27m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak... više

138.810€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Mali Beograd, Stojana Jankovića, 10a, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 84367, uknjizen. Neizgradjeno gradjevinko zemljiste predvidjeno za poslovni objekat P+2+Pk ulica Stojana Jankovica bb , Veliki... više

250.000€ (250 €/m²)

  • 1000m²

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130778, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46 m2, okrenut ulicno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan,... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – trosoban stan 64m2, kompletno namešten, r

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran... više

206.000€ (3 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 6.sprat

Na prodaju dvoiposoban stan - Novo Naselje 55m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – dvoiposoban stan 55m2 Novo Naselje, Knežev park, odlična lokacija. Stan se nalazi na četvrtom spratu... više

170.340€ (3 097 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 4/7 spratova

Prodaja dvosobnog stana 51 m² Železnička stanica

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je dvosoban stan površine 51 m2 u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, smešten u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, idealnoj... više

148.423€ (2 910 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5.sprat

Prodaje se stan u Petra Drapsina centar

Stari Grad, Novi Sad

Opis oglasa U ponudi je potpuno renoviran salonac u centru Novog Sada, idealan kako za život, tako i za izdavanje stanova Novi Sad. Stan se... više

180.250€ (3 055 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova