Za upit stanovi kuće vrnjacka Banja pronađeno 116 oglasa

LUKSUZNA PRILIKA U SRCU VRNJAČKE BANJE – MODERAN STAN U IZGRADNJI!

Vrnjačka Banja

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj... više

79.675€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

Savremeni Život u Banji – Stan u Izgradnji na Odličnoj Lokaciji

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

55.430€ (1 788 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

MODERAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI – IDEALAN DOM I INVESTICIJA U IZGRADNJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih... više

55.420€ (1 787 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/4 spratova

Investicija Koja Se Ne Propušta – Jednosoban Stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

Investicija koja se ne propušta – jednosoban stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Širi centar, Vrnjačka Banja

63.850€ (1 773 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Pametna Kupovina – Stan u Novoj Zgradi sa Povraćajem PDV-a

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja je u izgradnji u jednoj od najlepših... više

72.300€ (1 763 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Stan u Vrnjačkoj Banji, novogradnja

Piskavac, Vrnjačka Banja

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča... više

100.527€ (2 138 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Stan u Vrnjačkoj Banji, novogradnja

Piskavac, Vrnjačka Banja

71.000€ (2 629 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • 2/4 spratova

Stan u Vrnjačkoj Banji, novogradnja

Piskavac, Vrnjačka Banja

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje... više

71.000€ (2 629 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • 2/3 spratova

TOP INVESTICIJA U VRNJAČKOJ BANJI – GARSONJERA KOJA SE IZDAJE SAMA!

Vrnjačka Banja

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele... više

46.750€ (1 870 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Suteren/3 spratova

INVESTICIJA KOJA SE ISPLATI OD PRVOG DANA – GARSONJERA U SRCU VRNJAČKE BANJE

Vrnjačka Banja

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog... više

54.640€ (1 884 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Suteren/3 spratova

JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA ŽIVOT I INVESTICIJU

Vrnjačka Banja

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca... više

71.040€ (1 920 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren/3 spratova