Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1810 oglasa

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

STAN CUKARICA CERAK 50m2 , T , 110000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Šavnička, NIJE UKNJIŽEN dvosoban stan bez ulaganja sa terasom, novija gradnja, visoko prizemlje,... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska, 3.0, 84m2, 2/3, TA

Skadarlija, Beograd

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska 3.0, 84m2, 2/3, TA U jednoj od najautentičnijih dorćolskih ulica, u Zetskoj, nalazi se stan sa ozbiljnim... više

345.000€ (4 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

- novi beograd sf 2635

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više

344.999€ (3 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • .sprat

4.0 Vitanovačka, 100m2, penthaus, novogradnja, t, eg, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više

310.000€ (3 100 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Nehruova 70m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

2.0, 70m2(terasa), 4/4, CG, interfon, internet, ktv, renoviran Novobeogradski Blok 45 se prostire pored reke Save. U bloku se nalazi sve što... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Centar - Glavna 142m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

4. 0, 142m2, 2/2, EG sa posebnim brojilom, telefon, interfon, video nadzor, parking Kada Vas put navede u Zemun, ako ste namerili do Gradskog... više

280.000€ (1 971 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina, 42m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1.5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan... više

188.000€ (4 476 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/6 spratova

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Dupleks kod Botaničke – uknjižen, fleksibilna namena

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • vp/1 spratova

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova