Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1815 oglasa

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 4.0, 90m2, 130000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja.... više

130.000€ (1 444 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 140m2, 1250000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Najatraktivnija zgrada unutar projekta BW, elegantni prostori i sofisticirani materijali odaju osećaj ekskluzivnosti. Glavna prednost i odlika... više

1.250.000€ (8 928 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 15/17 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 71m2 , T , 185000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kostolacka, 3.5, 71 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifa, interfon, odmah useljiv,... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 61m2 , 125000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodajemo poslovni apartman u lux, stambeno-poslovnom objektu, na lepoj lokaciji, nedaleko od Bulevara kralja Aleksandra i smederevskog puta.... više

125.000€ (2 049 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Stari Grad, Knez Mihajlova - Zmaj Jovina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

2.0, 62m2(terasa 8m2), 9/9, CG, lift, LUX, interfon, internet, klima, ktv Zmaj Jovina, kao pešačka zona, nalazi se u zakonom zaštićenoj ambijentalnoj... više

389.000€ (6 274 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 9/9 spratova

ODLICAN, 4.5 SALONAC U CENTRU GRADA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta.... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 270m²
  • 2/3 spratova

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka, 66m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka 3.0, 66m2, 2/2, TA, parking U ponudi je sunčan i svetao stan u kući, u centru Dobanovaca. Po strukturi je... više

99.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića, 113m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4.0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV,... više

300.000€ (2 654 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 4/5 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 290000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, TROSOBAN EKSLUZIVAN STAN

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, trosoban stan, koji se nalazi na prvom spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Ukoliko zelite... više

587.565€ (4 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 131m²
  • 1.sprat