Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1815 oglasa

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd - Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda. Kula... više

656.888€ (8 998 €/m²)

  • 2 soba
  • 73m²
  • 26.sprat

PRODAJA, GARSONJERA KOD VOZDOVACKE CRKVE

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna garsonjera u samom centru Vozdovca , kod Vozdovacke crkve. Stan se nalazi u odrzavanoj zgradi sa obezbedjenim parkingom... više

85.000€ (4 047 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

STARI GRAD DORCOL 148m2 , 900000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više

900.000€ (6 081 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 1.sprat

STARI GRAD CENTAR 108m2 , 2T , 465000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta... više

465.000€ (4 305 €/m²)

  • 5 soba
  • 108m²
  • 3.sprat

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 44m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog... više

120.000€ (2 727 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Suteren/3 spratova

STARI GRAD CENTAR 50m2 , 300000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trg Republike, Dositejeva, 2.0, 50 m2, bez terase, PR od V spratova, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 237m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 5.0, 237m2 (četiri terase 40m2+61,20m2 dvorište), PR/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža... više

1.234.584€ (5 209 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

PALILULA BOTANICKA BASTA 87m2 , T+L , 275000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 87 m2 sa terasom i zastakljenom lodjom, XII od XIII spratova,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 12.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN NA VRACARU, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Prodajemo jednoiposoban stan u srcu Vracara, nadomak Hrama Svetog Save, na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj... više

231.000€ (5 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Savski venac, Dedinje, Neznanog junaka, 2.0, 71m2, 195000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. 63+8m2 terasa.... više

195.000€ (2 746 €/m²)

  • 2 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 3.0, 75m2, 370000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov stan u Wellportu, opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6.sprat