Za upit stanovi Beograd pronađeno 1822 oglasa

PALILULA HALA PIONIR 94m2 , 289000e

Hala Pionir, Palilula, Beograd

U kvalitetno gradenoj zgradi, novijeg datuma, nalazi se ovaj vrlo zanimljiv dupleks.Ambijetalno odiše skladnim dnevnim boravkom, u cijem je... više

289.000€ (3 074 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • 6.sprat

Prodaja 2.0 stan Karaburma – sa garažom!

Karaburma, Palilula, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Vračar, Resavska, 86m2, salonski, uknjižen ID#1574

Centar, Vračar, Beograd

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Komforan stan , adaptibilan u dvosoban ID#5601

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Savski venac, Dedinje, , 3.0, 81m2, 430000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

430.000€ (5 308 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, te

Crveni Krst, Vračar, Beograd

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 74m²
  • 5/6 spratova

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

155.800€ (2 733 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Čubura - Cerska 56m2

Čubura, Vračar, Beograd

3.0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • Suteren/4 spratova

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

PRODAJE SE PROSTRAN STAN U OBRENOVCU – 65m² + TERASA 61m² - 190 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi je izuzetno prostran i svetao stan od 126m², smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji — svega 1 km od centra Obrenovca!... više

190.000€ (1 507 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 126m²
  • Prizemlje/4 spratova