Za upit stanovi Beograd pronađeno 1822 oglasa

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

- palilula sf 2674

Borča, Palilula, Beograd

Stambeno- poslovni kompleks u naselju Borča u ulici Stefana Stratimirovica obuhvata četiri objekta, koji su projektovani u duhu novih ambijentalnih... više

99.400€ (2 114 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 136m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića, 92m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića 3.5, 92m2 (dve terase 16m2+5m2), 8/8, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više

420.000€ (4 565 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 8/8 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Bele vode, Bogdana Velaševića, 4.0, 110m2, 240000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više

240.000€ (2 181 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/3 spratova

VRACAR VRACAR 95m2 , T , 284000e

Vracar, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Sredacka, 3.5, 95 m2 sa terasom, III od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, uknjizen... više

284.000€ (2 989 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 3.sprat

IMPOZANTAN 3.0 STAN, STARI GRAD

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Atraktivna i raskosna nekretnina, smestena je na perfektnoj lokaciji u najpopularnijem delu Starog grada gornjem Dorcolu. Stan je izuzetno... više

699.000€ (5 729 €/m²)

  • 3 soba
  • 122m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 1.0 STAN - BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan, merene povrsine 43 m2 (po ugovoru o otkupu 41 m2) + 6 m2 lodje, sa pripadajucim zidanim... više

125.000€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

PALILULA HALA PIONIR 94m2 , 289000e

Hala Pionir, Palilula, Beograd

U kvalitetno gradenoj zgradi, novijeg datuma, nalazi se ovaj vrlo zanimljiv dupleks.Ambijetalno odiše skladnim dnevnim boravkom, u cijem je... više

289.000€ (3 074 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • 6.sprat