Za upit stanovi Beograd pronađeno 1815 oglasa

Zvezdara, Lion, Dimitrija Tucovića, 3.0, 58m2, 185000 EUR

Lion, Beograd

Autentičan svetao, trostrano orijentisan dupleks na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola, vrtića, bolnice... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/3 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Ivana Mičurina, 2.0, 49m2, 148000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada.... više

148.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Žarkovo, Jovana Dučića, 3.0, 50m2, 135000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp,... više

135.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Voždovac, Autokomanda, Ustanička, 3.0, 64m2, 176500 EUR

Autokomanda, Beograd

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan,... više

176.500€ (2 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/3 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 4.0, 128m2, 525000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Savršen stan na ekskluzivnoj lokaciji, III faza A bloka, veoma visok kvalitet gradnje, fenomenalan dupleks sa prelepim pogledom na Novi Beograd,... više

525.000€ (4 101 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 12/12 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Kačerska, 1.0, 46m2, 161900 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu trpezariju, kupatilo... više

161.900€ (3 519 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Odlican, renoviran 4.0 stan sa terasom od 26m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada... više

264.000€ (3 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • vp/6 spratova

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

Novi Beograd, West 65 - Omladinskih brigada 95m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

3.0, 95m2, 4/40, CG - gas, KTV, interfon, internet, klimatizovan, 7 liftova, luskuzan, dizajnerski, garaža, bez ulaganja Stan se nalazi na... više

590.000€ (6 210 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 4.sprat

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 64m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija... više

230.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova