Za upit stanovi Beograd pronađeno 1815 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Miroslava Jovanovića, 4.0, 117m2, 185000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica... više

185.000€ (1 581 €/m²)

  • 4 soba
  • 117m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 60m2, 138000 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

138.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

ZEMUN GORNJI GRAD 84m2 , 2T , 304500e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica, 3.0, 84 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, bez... više

304.500€ (3 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN-DUPLEKS NA KARABURMI

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodaje se uknjizen, namesten, odmah useljiv stan bez ulaganja,na odlicnoj lokaciji u srcu Karaburme u ulici Patrisa Lumumbe.Stan je uknjizen... više

139.500€ (1 992 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

STAN SA DVORISTEM NA ODLICNOJ LOKACIJI

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodajemo stan na dva nivoa na odlicnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan ima dva zasebna ulaza, svaki po 35m2. Vrlo funkcionalan, sa pripadajucim... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

3.5 STAN, CENTAR - FANTASTICNA LOKACIJA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2) na jednoj od najvrednijih starogradskih... više

298.000€ (4 082 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN U PRVOMAJSKOJ, ZEMUN

Zemun, Gornji Grad, Zemun, Beograd

Prodajemo izuzetan porodican stan na odlicnoj lokaciji u Zemunu u Prvomajskoj ulici. Zgrada je odmaknuta od ulice, ususkana u zelenilu, okruzena... više

177.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

IZVANREDAN STUDIO - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

192.888€ (5 511 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 6.sprat

Beograd, Voždovac- Braće Jerković, 2.5, 70m2

Braće Jerković, Beograd

Beograd, Voždovac- Braće Jerković Braće Jerkovića 2.5, 70m2 U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 70 m2, smešten na prvom spratu... više

189.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Beograd- Palilula, Karaburma, Maljenska- Odmah useljiv funkcionalan trosoban sta

Karaburma, Beograd

Beograd- Palilula, Karaburma, Maljenska 3/5, TA, 58m2, 3.0 Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u Maljenskoj ulici, smešten... više

149.900€ (2 584 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Garsonjera u Borči, Palilula, 25 m², prizemlje

Borča, Palilula, Beograd

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda... više

42.000€ (1 680 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje/5 spratova

Mirijevski bulevar, 37m2, uknjižen, kompletno namešten, sa parking mestom ID#

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru.... više

159.000€ (4 297 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova