Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1760 oglasa

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, CETVOROSOBAN LUKSUZAN PENTHOUSE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, cetvorosoban stan, koji se nalazi na trecem poslednjem spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka!... više

1.133.600€ (5 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 218m²
  • 3.sprat

SAVSKI VENAC BALKANSKA 34m2 , (T) , 145000e

Balkanska, Savski Venac, Beograd

PREDSOBLJE,DNEVNA SOBA, SPAVACA SOBA, KUHINJA, KUPATILO I TERASA. uknjizen 4/5 BALKANSKA više

145.000€ (4 264 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 4.sprat

Bez agencijske provizije za kupca. ID#5624

Blok 25 (Arena), Novi Beograd, Beograd

Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim... više

439.990€ (3 893 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska, 60m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine... više

219.900€ (3 665 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • vp/3 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 96m2 , T , 232000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Vojvode Milenka, 3.5, 96 m2, terasa od 25 m2, PTK od III sprata, dupleks, ta, telefon, bez lifta,... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

- palilula sf 2674

Borča, Palilula, Beograd

Stambeno- poslovni kompleks u naselju Borča u ulici Stefana Stratimirovica obuhvata četiri objekta, koji su projektovani u duhu novih ambijentalnih... više

99.400€ (2 114 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 136m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića, 92m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića 3.5, 92m2 (dve terase 16m2+5m2), 8/8, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više

420.000€ (4 565 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 8/8 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova