Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1830 oglasa

Petlovo brdo - centar naselja, uknjižen trosoban stan 88m2 + terasa ID#1603

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda,... više

139.500€ (1 585 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 87m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

147.900€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva, 28m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva 1.0, 28m2 (lođa 5m2), VPR/4, TA, klima, interfon, podrum U ponudi je za prodaju jednosoban stan za sređivanje... više

148.000€ (5 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • vp/4 spratova

Palilula, Karaburma, Roda, 3.0, 66m2, 132000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

132.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 38m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 1.0, 38m2 (lođa 4m2), VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

140.600€ (3 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • vp/4 spratova

Karaburma, Dr Nika Miljanića, 2.0, 51m2, 1/4

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, uknjižen, dvosoban stan od 51m2. Na prvom je spratu od četiri, bez lifta, sa grejanjem na norveške radijatore... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Kalenić, Sinđelićeva, 51m2, 2.5, 4/4

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić, Sinđelićeva, uknjižen stan na 37m2, a mereno 51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u potkrovlju u bez lifta sa TA grejanjem. Sastoji... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 4/4 spratova

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 149000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.17 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

149.000€ (1 839 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 3.sprat

PALILULA KARABURMA 71m2 , 149000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odličnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko želi da napravi... više

149.000€ (2 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Porodični stan na odličnoj lokaciji, 65m², I sprat – Beograd, Surčin - 14

Surčin, Beograd

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

149.000€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovica, 2.0, 59m2, 133000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129667, I/, terasa(2), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Struktura stana: Dnevna soba, kuhinja, manji hodnik do toaleta... više

133.000€ (2 254 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Predraga Vasića, 2.0, 50m2, 133000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 112926, III/III, uknjizen. Atraktivan stan na dobroj lokaciji, jedna stanica do Bulevara. Zgrada iz 2009.godine sa ukupno 6 stanova.... više

133.000€ (2 660 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova