Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1830 oglasa

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 130000 EUR

Učiteljsko Naselje, Beograd

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri... više

130.000€ (3 170 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Cerak - Lipar, 85m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan.... više

138.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa,

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA:... više

138.000€ (2 875 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 53m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban... više

138.000€ (2 603 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 7/7 spratova

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 132007, IV/V, lift, uknjizen, nov luks, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji povrsine 46m². Postoji mogucnost kupovine parking... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova

Surčin, Surčin (mesto), Vojvođanska, 1.5, 36m2, 130000EUR

Surčin (mesto), Beograd

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir... više

130.000€ (3 611 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

Zemun, Muhar, , 3.0, 60m2, 130000EUR

Zemun (gardoš), Beograd

Agencijski ID: 114380, PR/I, dupleks, terasa, uknjizen, podrum, moze zamena(). Stan na Muharu. U blizini objekta Zemunsko pozoriste , pijaca,... više

130.000€ (2 166 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 46m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

146.800€ (3 191 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, CG

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Renoviran uknjizen cena sa namestajem ID#5695

Vinča, Grocka, Beograd

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je... više

135.000€ (1 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 46m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/8 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN-DUPLEKS NA KARABURMI

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodaje se uknjizen, namesten, odmah useljiv stan bez ulaganja,na odlicnoj lokaciji u srcu Karaburme u ulici Patrisa Lumumbe.Stan je uknjizen... više

139.500€ (1 992 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5.sprat