Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1328 oglasa

PALILULA KARABURMA 93m2 , 2T , 250000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta,... više

250.000€ (2 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, hitno, ekstra povoljno ID#1617

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

111.000€ (2 134 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

BW BONACA – 4.0, PREMIUM STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd... više

747.888€ (5 157 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 5.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 2.0, 80m2, 358000 EUR

Autokomanda, Beograd

Izuzetno komforan stan u luksuznoj zgradi vrlo kvalitetne gradnje. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena... više

358.000€ (4 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Najbolji kvalitet i konfor za najnižu cenu, a proverite šta može još

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

167.630€ (1 802 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Moderan jednosoban stan na Kajsijaru – 40 m², idealan za život ili izdavanj

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi... više

49.000€ (1 225 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju moderan stan u neposrednoj blizini Aqua parka – Jagodina 57m2

Akva Park, Jagodina

Na prodaju je svetao i funkcionalan stan od 57 m², smešten u novoj zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, u neposrednoj blizini Aqua parka u... više

94.000€ (1 649 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/8 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Topao i funkcionalan dvosoban stan sa garažom, mogućnost kupovine na kredit!

Strelište, Jagodina

Ukoliko tražite stan koji odiše toplinom doma, nalazi se u mirnom kraju, a pritom nudi funkcionalan raspored i niske mesečne troškove – ovaj... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

1.5 stan na odličnoj lokaciji

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2,... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova