Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1327 oglasa

Zemun, Ugrinovačka, Rade Končar, 3.0, 87m2, 190000 EUR

Ugrinovačka, Beograd

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Novi Sad, Centar - Odličan stan ID#1001047

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Svetozara Miletića. Izdvajamo iz ponude odličan stan kako za stanovanje tako i za investiciju. Ovaj stembeni prostor... više

258.000€ (3 909 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje

Komforan stan , adaptibilan u dvosoban ID#5601

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

blok 62 , dvoiposoban, odmah useljiv ID#5706

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan... više

199.000€ (3 109 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 18/19 spratova

lux, brzo useljiv, ima i garažno mesto u garaži ID#5717

Centar, Voždovac, Beograd

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja... više

310.000€ (3 369 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/5 spratova

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, hitno, ekstra povoljno ID#1617

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

111.000€ (2 134 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

BW BONACA – 4.0, PREMIUM STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd... više

747.888€ (5 157 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 5.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 2.0, 80m2, 358000 EUR

Autokomanda, Beograd

Izuzetno komforan stan u luksuznoj zgradi vrlo kvalitetne gradnje. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena... više

358.000€ (4 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova