Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1328 oglasa

1.5 stan na odličnoj lokaciji

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2,... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više

59.800€ (1 049 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

- cukarica sf 2642

Cerak, Čukarica, Beograd

Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više

260.000€ (2 765 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • .sprat

- vodzovac sf 2544

Vojvode Stepe, Voždovac, Beograd

Cetvorosoban, komforan stan u Vozdovim kapijama. Garažno mesto po ceni od 25000e. Vlasnik 1/1. ag provizija 2% više

477.000€ (4 147 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 11.sprat

Plac sa ribnjakom

Okolina, Paraćin

Ribnjak se nalazi na pola puta Mirilovac - Lebina sa zemljištem u površini od 3 hektara. Sam ribnjak zauzima površinu od 30 ari, uz njega postoji... više

73.000€ (104 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 700m²
  • .sprat

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

169.900€ (7 079 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Voždovac, Dušanovac - Murska 33m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više

142.000€ (4 303 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Stepa Stepanović - Generala Štefanika 84m2

Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd

3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja... više

280.000€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2/6 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica, Beograd

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i... više

187.000€ (4 560 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/7 spratova

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova